Pion

     Немає нічого кращого суботнього ранку, коли прокинувшись ще можна не вставати з ліжка і спостерігати за промінями сонця, які плутаються у шторах. Такий ранок приємно провести у ліжку, поставивши на м'який столик чашечку гарячої кави з хрустким круасаном і подивитися улюблений фільм або передачу.

 

    Сучасність вимагає від нас мобільності, ми прагнемо не бути прив'язаними до конкретного місця роботи. Laptop допомагає нам відмінно впоратися з цим завданням. Протягом дня ми накопичуємо матеріал для роботи, а приходячи додому починаємо розбирати його і планувати наступний день.

 

    Столик від pion забезпечить зручну роботу за комп'ютером в будь-якому куточку вашого будинку. Вам більше не доведеться знімати з книжкової полиці томи «Великої Радянської енциклопедії» або інші книги великого формату і підкладати їх під комп'ютер. М'який столик забезпечить правильне положення вашого комп'ютера за роботою і, що найголовніше, вбереже його від перегрівання.

 

     Pion - це майстерня з виготовлення м'яких столиків, над створенням яких працює невелика команда молодих і талановитих людей. Нам подобається сама ідея кавових столиків на подушці і ми хочемо робити їх для вас,щоб ви відчули, як здорово з ними не лише працювати, а й відпочивати. Ми будемо дуже раді, якщо наші столики знайдуть собі місце у вашому житті і зроблять його комфортніше ...

Pion

093 180 91 39

095 479 42 34

096 882 81 12

made by Avgust Maul.